| M.madallina a întrebat:

Am nevoie de un nou telefon.si nu stiu ce telefon sa imi iau. m-as inclina mai mult spre nokia 5230, dar parca nu vreau sa ma gandesc ca touch screen-ul s-ar putea strica, ce telefon m-ati sfatui sa imi iau?

6 răspunsuri:
| M.madallina explică:

Atunci cred ca raman cu Nokia 5230.multumesc

| Didii15 a răspuns:

Nu ti se strica daca ai grija de ellaughing) adek daca nu-l trantesti, il uzi, apesi pe ecran tare...eu am 5230 si il am d 6 luni.si e fff bun; x

| Didii15 a răspuns:

6303 se aseamna ca 6300. Din'ala are mama si vrea sa'l vandalaughing ii tine bateria 1 zilaughing. Azi il incarca maine iar trebuie.Depinde acu` de ce vrei tu. 5230 e superbisim 8-devil)))

In fine asta a fost parerea meabig grin

scc; x

| micurutza2005 a răspuns:

Eu as zice sa iti iei Nokia 6303 eu il am de vreo 4luni e foarte bun tine mult si bateria e foarte rezistent si are carcasa metalica e dragut si foarte destept, mi-a fost si trantit de pereti de am crezut ca nu ramane nimic de el si nu a avut nimic e cel mai bun pe care l-am avut nu as opta pentru altul uita-te si pe net la descrierea lui si o sa vezi ca merita happy acelea cu touch sunt sensibile cum le atingi ecranul, nu le vad rezistente, Nokia 6303 are camera de 3, 2megapixel celalalt are de 2 doar, deci mi se pare mai bun 6303 din toate punctele de vedere si e dragut tastatura e rapida si usoara eu zic sa il studiezi si sa il incerci merita.

| AnneMarriie a răspuns:

Pai.tot un Nokia dat 5130 e cu tastatura http://www.letsgomobile.org/images/news/nokia/nokia-5130-xpressmusic.jpg
e super :X eu il ador :P

| denisa_4116 a răspuns:

Corby