| 1ydy4 a întrebat:

Zilele urmatoare o sa imi iau un telefon, dar problema e ca nu stiu ce telefon sa imi iau. Vreau un touch screen - nokia sau un telefon cu multe butoane (scriu foarte multe sms), dar nu stiu pe care sa il iau? Ce telefon as putea sa imi iau? Tin sa specific ca touch-screen-ul ar trebui sa fie Nokia... happy

6 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

E63, E73...este in functie de buget! Dar daca totusi vrei ceva cu touch, incearca un Samsung S5230, iti da voie sa parolezi mesageria, agenda, folderele cu imagini si multe altele.Succes!

| valy a răspuns:

Telefon cu multe butoane. nu cred ca vei gasi decat tipul normal.sau cel cu tastatura querty...
Ti-as recomanda nokia-5800.touch screen.si (butoane multe). si ca pret te cam arde la buzunar. dar parerea mea ca daca ai de unde posibilitate nu ai sa regretiwinking

| alexgogo a răspuns:

Blackberry 8520. pret ok, baterie buna, sta bine pe semnal.

| Cσσкiє a răspuns:

Culmea! Chiar în momentul ăsta mă uitam la Nokia 5230, mi se pare drăguţ şi e cu touch. Uite: http://blog.phoneslimited.co.uk/files/2010/01/5230-pink-pl.jpg. Costă aproximativ 6 milioane la liber. Eu îmi doresc LG KP500 Cookie White: http://blog.phoneslimited.co.uk/files/2009/12/cookie-white-pl.jpg.
ƒiиεттч

| CosminKidd a răspuns:

Nokia n97 mini.este ff tare. funda?

| loli_8683 a răspuns:

Http://www.samsungmobile.ro/telefoanele-mobile/Galaxy550
mie imi place foarte mult. se misca bine, are android 2. 1, are foarte multe dintre aplicatiile Samsung galaxy S. are un design ergonomic si catchy. la pret e foarte ok.