| LoveWins a întrebat:

Am nevoie de un raspuns urgent! Imi puteti spune niste filme de dragoste care te fac sa plangi? Am vazut mai multe si nu stiu ce filme de dragoste ar mai fi!
Multumesc! Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Cameliapantiru a răspuns:

Iti recomand filmul "Love Story", un film magistral realizat, am plans de cate ori l-am vazut. Si ar mai fi "Titanic", un alt film de dragoste care m-a impresionat, cu o coloana sonora superba("My Heart Will Go On''-Celine Dion). Vizionare placuta!

6 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

"The fault in our stars","Divergent"(genial, dar nu e de plans),"Gone with the wind"," A Walk to Remember","Dear John",''The vow","The notebook","The last song","Pearl Harbor".

| LoveWins explică (pentru Doub):

Le-am vazut sad...

| Doub a răspuns (pentru LoveWins):

Toate? pff.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

'If only' e un film de dragoste la care n-ai cum sa nu plangi.

| StarKiss a răspuns:

Nu contează că l-ai mai văzut sau nu, eu îți recomand Titanic.