| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un sfat:unui baiat ii place mine, asa cred mi-a cerut numarul, i l-am dat abia dupa 20 de incercari, am vb mult pe mess, el vrea sa stam impreuna, nu este din orasul meu, el locuieste in Spania eu in Romania si a zis ca este dispus sa stea cu mine chiar daca e distanta, dar a zis ca vrea sa ma vada la web si eu l-am refuzat si de atunci nu mai vrea sa auda de mine.Voi ce credeti m-a mintit in tot acest timp? ca ii place de mine si altele?

2 răspunsuri:
| Saya a răspuns:

Da ce-ti trebuie un baiat asa de departe?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Că te-a minţit în legătură cu faptul că acceptă să aveţi o relaţie la distanţă?
Eu cred că nu este un băiat serios şi pentru faptul că ai refuzat să îi dai web se comportă ca şi cum cine ştie ce ai fi refuzat să faci.Un băiat căruia îi place o fată nu se comportă aşa din pricina unui refuz,adică, dacă pentru asta nu mai vorbeşte cu tine, pentru altele o să te ia la bătaie?
Poate o fi el dispus să stea cu tine în ciuda faptului că locuieşte în Spania dar trebuie să te gândeşti şi tu niţeluş că o relaţie frumoasă chiar nu merge la distanţă dar gândeşte-te...
Deci, dacă nu mai vrea să audă de tine tu ce crezi? sicer, dacă băiatul ăsta vroia să aveţi o relaţie nu se comporta aşa.Şi dacă nu mai vrea să vorbească cu tine tot e vina lui pentru că putea să te înţeleagă şi cel mai important:să îţi respecte decizia.