| denysa15 a întrebat:

Am nevoie de vecini la farmerama... dar nu mai puneti nume la misto...sau daca nu mai aveti nevoie. dau fundita la cel care imi da mai multe bunewinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut eu sunt leo201992 sunt lev 24 docamdata vrei sa ma ai ca vevin?

5 răspunsuri:
| ßarbie a răspuns:

La ce ferma? BARN BUDDY?:d.eu il am ♥ßaŕЬië♥ :d. Sora mea il are Roxxsanna.big grin.vezi ca hi5-ul meu este la profil.aici:d.funda?:*

| ßarbie a răspuns:

Sa ma pis pe cine mi-a dat raspunsul STUPID!, pe ce ca am scris propriul hi5, imi mai dati si stupid! x(

| ღBrUnEtHaAaღ a răspuns:

DjCorvette2011
Creolina2001
YoYoMiaMiBeAcH2001
ioanadrapac
ioneldrapac
steauastelelor37

| readysetnein a răspuns:

Kate071970
mingming30
vampire.shadow

| justagirlll a răspuns:

Itsyk-nivel 10