| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie sa imi traduceti si mie in romana ce scrie aici (dau funda 100%) :

1st. Open Cheat engine and Mozilla Firefox.

2nd. Target plugin-container.exe in cheat engine.

3rd. Under "Scan Type" change to "Unknown Initial Value"

4th. You should get alot of values back. Now change the Scan Type to Decreased Value.

5th. Keep clicking next scan until you get your results back to under 20.

6th. Now collect from some houses, then change your Scan Type to Increased Value.

7th. Click next scan straight after and you should get around about the number of results of the amount of houses you clicked.

8th. Highlight them all and then click the red arrow.

9th. Collect from your houses one more time, then wait about 20 seconds for the coins to refill. Then click the tickboxes next to the values in the bottom box.

10th. Your house values should now be frozen and you can keep collecting coins over and over.

***NOTE: Refreshing does save the coins, and i have not tried the same with minerials but i expect it would work***

Building Hack

1st. Open Cheat engine and Mozilla Firefox.

2nd. Target plugin-container.exe in cheat engine.

3rd. Change "Value Type" to double.

4th. Scan for current amount of workers not currently working.

5th. Click to upgrade one building, then hit next scan for next number of available workers. You should only get a few results, if not, try again. For example: If you have 2/2 workers, send one to upgrade a building, then scan for the number 1, as that's the remaining amount of workers you have left.

***Scanning for the last worker has to be scanned quickly or you will return too many results!***

6th. You should be left with only a couple of address left, click on them and click the red arrow to bring them down.

7th. Click the tickbox to freeze them.

8th. Start clicking upgrade buildings until there illuminated blue, then refresh the page, and you have hacked your workers.

Don't forget to thank.

1 răspuns:
| Hieer a răspuns:

Prima. Deschide Cheat motor și Mozilla Firefox.

Două. Target plugin-container.exe în ieftin motor.

Treia. Sub "Tipul de scanare" la schimbare "valoarea inițială Necunoscut"

4. Ar trebui să obțineți o mulțime de valori din spate. Schimba acum la tipul de scanare valoare scăzută.

5. Păstrați clic pe următoarea scanare până când obțineți rezultatele înapoi la sub 20.

6. Acum, colecta de la unele case, apoi schimba tipul de scanare cu valoarea crescută.

7. Faceți clic pe următoarea scanare imediat după și ar trebui să obțineți în jurul valorii de cu privire la numărul de rezultate ale suma de case ați făcut clic.

8. Evidențiați-le pe toate și apoi faceți clic pe săgeata roșie.

9. Colecta de la casele voastre mai mult o dată, apoi așteptați circa 20 de secunde pentru a umple din nou monedele. Apoi faceți clic pe tickboxes lângă valorile din caseta de jos.

10. Valorile casa ta ar trebui să fie acum înghețate și puteți să vă păstrați de colectare monede de peste si peste.

*** NOTĂ: Se actualizează face salva monedele, și nu am încercat același lucru cu minerials dar mă aștept ca va merge ***

Clădire Hack

Prima. Deschide Cheat motor și Mozilla Firefox.

Două. Target plugin-container.exe în ieftin motor.

Treia. Modificarea "Tip Valoare" la dublu.

4. Scanare pentru valoarea actuală a lucrătorilor nu lucreaza in prezent.

5. Click aici pentru a upgrada o clădire, a lovit apoi următoarea scanare pentru urmatorul numar de muncitori disponibile. Ar trebui să obțineți doar câteva rezultate, dacă nu, să încercați din nou. De exemplu: Dacă aveți 2/2 muncitori, trimite un upgrade o clădire, apoi scanați pentru numărul 1, ca asta e suma rămasă de lucrători care le-ați lăsat.

*** Scanarea pentru ultimul muncitor trebuie să fie scanate rapid sau va returna rezultate prea multe! ***

6. Tu ar trebui să fie lăsat doar cu o pereche de stânga adrese, faceți clic pe ele și faceți clic pe săgeata roșie pentru a le aduce în jos.

7. Click tickbox să le înghețe.

8. Începeți făcând clic pe cladiri de upgrade până când nu iluminate albastru, apoi reîmprospătați pagina, și ați hacked muncitorii.

Nu uita să-i mulțumesc.