| oanna_8063 a întrebat:

Am nevoie sa stiu cum se numesc bratarile acelea cum are katie stuart in filmu tamara :-L cele cu negru :X. site : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:9, s:0 dau fundaaaaa :D. aaa >:" si unde le pot gasi?:X. >:D<

1 răspuns:
| Fαntαsy a răspuns:

Abia daca se vadhee hee
cauta pe net lectii de facut bratari. nu cred ca iti trebuie mare iscusinta ca sa faci un model asemanator. poti incerca si acasa cu niste fire negre sa vezi daca iti iese si apoi sa cumperi de la o croitorie niste panglica ( din material asemanator cu matasea) si va arata ca acolo. happy