| Vasilina a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutorul vostrubig grin vreau un mesaj de la multi ani si nu numai pentru cea mai buuna prietenalove struck funda cine ma ajutabig grin
ceva mai originalhappy

2 răspunsuri:
| Andreea114820 a răspuns:

Draga cea mai buna prietena a mea X,

La a 15-a aniversare
Cu drag iti fac o urare
Iti trimit din departare
Un buchet de lacrimioare
Si o dulce sarutaretongue
Iti doresc din partea mea
Multe zile fericite,
Iubire,
Sanatate...
La multi ani!

Sper sa iti fie de folos happy tongue big grin

| lorenna_6130 a răspuns:

Astazi, fiind o zi frumoasa, Si stiind ca-i ziua ta, In parfumul diminetii, Tin a te felicita. Astazi, ziua fericirii, Pentru tine a sosit; Iti doresc in a ta viata, Numai drumul aurit, Flori frumoase, fericire, Sa rasara-n calea ta, Iar acum, te rog, primeste, LA MULTI ANI din partea mea.

Cu ocazia acestei zile in care mai adaugi un trandafir in buchetul vietii, iti urez sa ai parte de tot ce iti doresti de la viata: dragoste, bucurii, ganduri senine, lumina in suflet, speranta intr-un viitor mai bun si un sincer si calduros"LA MULTI ANI"

Iti doresc ca anii ce-i implinesti astazi sa-ti aduca stralucirea si frumusetea stelelor, intelepciunea si puterea zeilor, dorinta de a iubi si de accepta sa fii iubit si tot ce are lumea asta mai bun in ea! Si de-ar fi ca zeii sa-mi indeplineasca dorintele iti mai doresc "tinerete fara batrinete si viata fara de moarte!" Multi ani fericiti!