| Andreutzaaandreea a întrebat:

Am nevoie urgent de idei pentru costume de halloween si nu am de unde sa-mi cumpar acum maine e petrecerea si nu sti ce sa ma fac. idei va rog! dau funda! si apropo nu am haine negre(decat o camasa mai larga)

2 răspunsuri:
| sooperalina a răspuns:

Combina in asa fel hainele ca lumea sa se sparie de tine de exemplu rosu cu galben sau verde cu rosu invenetaza si nu uita de masca

| sooperalina a răspuns:

Combina in asa fel hainele ca lumea sa se sparie de tine de exemplu rosu cu galben sau verde cu rosu invenetaza ceva inteesant