| Andreutzaaandreea a întrebat:

Am nevoie urgent de idei pentru costume de halloween si nu am de unde sa-mi cumpar acum maine e petrecerea si nu sti ce sa ma fac. idei va rog! dau funda! si apropo nu am haine negre

Răspuns Câştigător
| ilovemilka a răspuns:

Te poti imbraca in vrajitoare iti trebuie o rochie mai inchisa la culoare nu neaparat neagra si iti iei o palarie din aia ascutita si o matura pe care sa o colorezi sau nu stiu sa ii lipesti ceva pe ea sa para mai interesantahee hee si iti faci parul cret, te machezi, eventual iti faci codite din alea la ochi cu creionul si niste manusi taiate, si mai improvizezi si tu. Poti gasi multe metode pentru a te imbraca!
Distractie placuta!:*

1 răspuns:
| ilovemilka a răspuns:

Multumesc pentru fundita!:*