| DominicxD a întrebat:

Am nevoie urgent de niste exemple de invitatii pentru profesori pentru banchet. am nevoie de multe idei. mersi anticipat

4 răspunsuri:
| -=AleCS=- a răspuns:

Buna, la noi la banchet am facut invitatii sub forma de "pergament" laughing adica se rula asa si legata cu o fundita
un text elegant si fara prea multe ornamente
de preferinta hartie colorata nu alba happy

Baftawinking

| 4ndreea a răspuns:

Http://forum.portal.edu.ro/index.php?showtopic=65070.Uitate la prima invitatie vezi daca iti place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa iei o foaie colorata si sa scrii: Va invit cu drag la banghetpe data de26 ianuarie la ora 20:00