| kidu_2842 a întrebat:

Am nevoieee de o idee de impresionare la bal...care stiti, spuneti-mi si mie, plzzz am mare nevoie! Dau fundita love struck`

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ce bal?

| Bessame a răspuns:

Pai depinde eu iti dau un sfat in imbracaminte! nu stiu daca e chiar stilul tau dar sper sa iti fie de folos! iti pui o pereche de ciorapi negri cu model nu prea incarcati sunt la magazin ciorapi dinastia o fusta neagra mulata nu prea scurta ca, sa nu dau impresia de vulgar sa fie ceva placut si aparte! iti iei o camasa alba o bagi in fusta si daca poti sa faci rost de un papion in pcioare iti poti lua niste cizme cu bot rotund negre! cat despre par il poti impleti spic lumineaza fata ochii si il poti da cu fixativ cu sclipici(putin)unghiile rosii bafta! sper ca te-am ajutat cu ceva

| cristina_1952 a răspuns:

Fa sh u ca poti.fii u insuti!