| GirlWithBrownEyes a întrebat:

Am niste cercei de argint, care au inceput sa se inegreasca sad. cum as putea sa-i fac sa straluceasca din nou? happy

4 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Buna,si mie mi se intampla la fel,iti rekomand sa ii freci cu periuta de dinti, si cu pasta, si se kuratahappy
sper ca tiám putut fi de foloshappy

| Gabitzzza a răspuns:

Spala-i cu pasta de dinti eu am folosit si a mers am fus pe o periuta de dinti niste pasta si i-am frecat calumea nu sunt ei ca si noi dar arata mai bine la mine a functionat sau du-i sa ti-i curete unde se rapara bijuterii daca ii duci acolo chiar vor arata ca si noi

| denissa95 a răspuns:

Freci cu bicarbonat de sodiu.

| Mady14ian a răspuns:

Cu pasta de dinti, crede-ma merge happy