| KiddaSiAtat a întrebat:

Scuze categoria! puppy dog eyes
Am si eu niste cercei de aur si au inceput sa se inegreasca x_x, daca ii fierb in otet isi vor reveni?
Sau ce ar trebui sa le fac sa fie ca inainte? puppy dog eyes
Ms mult!
Funda!

4 răspunsuri:
| adrykiba a răspuns:

Pe o carpa umeda pui praf de copt si il freci.Va trebui sa repeti de mai multe ori.Acea negreala se produce de la o anumita substanta din corp care se elimina prin transpiratie si nu dispare asa rapid, trebuie insistat.Nu la oricine se innegreste.Bafta sper sa te ajute.

| Raawr a răspuns:

Hey mâțo, dacă îi speli cu oțet o să rămână cu pete, dă-i cu pasta de dinți de fiecare data când faci baie. Muah

| VirtualEinstein a răspuns:

Aurul de calitate nu se inegreste niciodata! Tinichelele ieftine da.

| Nicole77 a răspuns:

Eu stiam ca trebuie sa.i speli cu pasta de dinti sau cu bicarbonat...
funda?batting eyelashes