| weezy19 a întrebat:

Am niste pantaloni in carouri, care imi plac foarte mult, cu ce as putea sa i asortez?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Daca pantalonii sunt in carouri trebuie sa porti o bluza simpla.

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Cu o cămaşă în carouri sau bluze rebele, de treningwinking

| totzipentru1 a răspuns:

Poti folosi drept sursa de inspiratie pentru asortarea pantalonului chiar culorile din carouri. In afara de albul si negrul deja comune, poti combina griul cu maro ciocolatiu, visiniu, roz pastel si roz intens (fucsia), liliachiu si violet inchis, oranj, verde smarald si verde foarte deschis, chiar si cu anumite nuante de albastru (albastru petrol, turcoaz inchis). In privinta bluzelor, modelele pe care le poti asorta depind de croiala pantalonilor.