| arysa a întrebat:

Am o bluzita-rochie pentru revelion de culoarea roz inchis. Sa o iau cu dresuri de culoarea piciorului sau cu dresuri de culoarea neagra?

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Da!
Se potriveste!
Mai bine cu dressuri de culoare neagra, deoarece rozul inchis s`a potrivit tot timpul cu negru!
Eu de revelion o sa ma imbrac cu un pluover peste fund, stramt pe corp. de culoare gri. si colanti negri. Bluzitele-rochie sunt foarte dragute.si sunt la moda! Ei bine, este la moda ce iti place tie! Rozul inchis este foarte dragut!
ti-am zis. cu dressuri de culoare neagra arata cel mai bine! Negru se poarta cel mai mult la dressuri, indiferent de ce culoare ar avea celalte haine de pe tine!

Iti urez un Revelion reusit si distractiv.si fericit!
Iti urez un An Nou Fericit!

Happy New Year!

9 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Culoarea neagra te pune mai bine in evidenta la combinatia asta.

| cretzufinish a răspuns:

Merge si cu dres de culoare negru mai grosutz, avand in vedere ca e si frigutz seara.

| georgiana37 a răspuns:

Pai daca esti emo ia-ti negre daca nu culoarea piciorului :p

| SelenaDesire a răspuns:

Daca trebuie neaparat una dintre acestea doua, as alege dresul negru, mai ales ca este o bluza inchisa, nu? Adica de genul asta file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/Nathy/Desktop/Pink.bmp, daca nu merge, atunci in orice caz ma refer la un roz inchis. happytongue Distractie placuta.

| adelina_7242 a răspuns:

Poti inverca amandoua sa vezi cumi iti place, dar sugestia mea cele negre. Sper ca te-am ajuatat!

| candy_5543 a răspuns:

Eu cred ca dresurile negre(dar groase, gen colanty, da oleaca mia subtiri). app, de revelion ma imbrac intr-o bluzitza-rochie mov si cu dresuri rosii, vine supper.happy new year!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic cu dresuri de culoarea pieliiwinkingcred ca ar arata mult mai frumoswinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un dres care nu se cunoastewinking.
Este chiar foarte frumos asa.

| madalina_7585 a răspuns:

Parerea mea ca merge mai bine o pereche de dress-uri mai grosute negre!