| malaua a întrebat:

Am o caciula care imi place f mult... dar s-a decolorat putin... ceas putea face sasi recapete negrul d alta data?straight face

Răspuns Câştigător
| Sara a răspuns:

Incearca venish pentru tesaturi negre, sa stii chiar se vede diferenta. Eu am folosit la o maleta care imi placea ft mult, doar ca negrul era mai decolorat, si acum e aprx la fel ca inainte. Urmeaza instructiunile de pe amabalaj :d Sper ca ti am fost cu folos. o zi superba :*

3 răspunsuri:
| andi a răspuns:

Si catranul e bun, e la moda

| alinutzacodruta a răspuns:

Foloseste Perwoll Black Magic big grinwinking

| cristian2828 a răspuns:

Perwool black, cel putin in reclama spunea ca ajuta hainele sa isi recapete culoarea