| คиค a întrebat:

Am o curiozitate: Din intrebari, raspunsuri, din mesajele prin care am vorbit cu unii utilizatori, ce impresie v-am creeat? Ce parere aveti despre mine?

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

O parere buna. Nu am ce sa iti reprosez. Chiar mi-ai atras atentia in mod placut zilele acestea.

| Arthur a răspuns:

Eşti sensibilă, cu bun simţ, deci ok.

| baru a răspuns:

Numai de bine Sa fi iubita si -------fi tare Pa

| Bii26 a răspuns:

Esti draguta!winking

| DeyCj a răspuns:

O fătucă ok. Un utilizator ok şi cu o conduită decentă pe aici, din momentul încare ai şi fundite multicele eu zic că eşti un user bun. Ţine-o tot aşa happy

| Eℓℓa a răspuns:

Parerea mea este :
Esti inteligenta >>>>>prea secretoasa in unele privinte laughing
bat apropoooo
Adori animalele multtt
Esti demna de increderelove strucklove strucklove struck::*
Ms ca mia_i zis la test la istorie la exerciutiu ala cu zidul Berlinului
Deci ajuti oameni>>>>la nevoie
Ador parul taulove strucklove strucklove struck
Ai un fel de a te exprima aparte
Si ai devenit cea mai buna prietena a mea
MS PT FUNDA :X:X:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere ok, nu e nimic cu totzii gresim dar important este cum sa o indreptam...deoarece e vb de imaginea tha