| iloveunicorns a întrebat:

Neaţa...
Ce părere aveţi despre mine =D?
Din intrebări, răspunsuri.

Răspuns Câştigător
| corolav a răspuns:

Răspunsul meu nu e chiar absolut pozitiv. Întrucît ai cerut părerea noastră înseamnă că accepţi şi critici şi nu mă vei înjura la sfîrşit.
Eu am citit doar răspunsurile cîştigătoare. Pentru toate îmi trebuiau vreo două - trei ore.
Văd că le ai cu engleza ( eu în engleză nu ştiu decît să fluier) şi pînă la proba contrarie cred că le zici bine. Cu româna văd că ai unele probleme, pe care cei din răspunsurile enterioare nu le-au sesizat, din neştiinţă. Vrei neapărat să primeşti funda pentru răspunsurile tale, chiar dacă, o mai zic, nu sînt întru totul excelente. Pari a fi un om destul de cultivat, cu destule cunoştinţe încît să împărtăşeşti şi altora, dar, uneori, eşti prea lapidară în răspunsuri, fără a fi şi explicită. Unii prind greu şi uită repede şi de aceea trebuie turnată învăţătura cu pipeta. E nevoie de răbdare din partea educatorului pentru a induce lucrurile bune în om.
Poate că nu eşti totuşi îndeajuns de matură. Timpul e un bun povăţuitor. Îţi doresc multă sănătate şi în cel mult un an să ajungi în top 500 în comunitatea utilizatorilor TPU. Multă baftă şi noroc!

3 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Da, mişto diacriticele.
O duci naşpa cu româna şi franceza.
Scrii corect, ceea ce e de invidiat în societatea de azi.
Ai curiozităţi ca oricine altcineva, deci e bine.
Duci lipsă de unele informaţii banale, pe care, în opinia mea, toţi ar trebui să le ştim (gen data Crăciunului).
Cu siguranţă eşti o zodie de aer (nu sunt sigură dacă eşti Balanţă, chiar dacă asta reiese dintr-o întrebare).
În rest, nimic de rău happy Ai răspunsuri cu care, eu personal, sunt de acord. Cu majoritatea happy

Ţine-o tot aşa.

| DrA a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai, dar pari o persoana matura, serioasa, uneori ironica. Observ ca scrii corect, ceea ce mie imi spune ca ai o educatie demna de admirat.

| iloveunicorns explică:

Multumesc tuturor, criticile le voi incerca să le repar xD