| whiteeagle a întrebat:

Am o dilema. se apropie valentine's day si nu am nicio idee ce sa ii iau prietenului meu. suntem impreuna de 1 an si mereu i-am facut cadouri care l-au surprins placut si la care nu se astepta. ma ajutati? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Frumos ar fi sa va cumparati tricouri personalizate, gen "Sunt cu prietena mea" iar tu sa ai unul "Sunt cu prietenul meu" :X Ar fi ceva nice... Sau cumpara-i un parfum. Baietilor le place parfumul masculin smug
Daca e ceva mai stylish, cumpara-i ceva de imbracaminte. Ii va placea o esarfa si un fes din ala pe spate big grin
Daca e preocupat de PlayStation, Wii si jocuri dintr-astea electronice, cumpara-i Fifa 2012 [ nu stiu exact daca exista pentru PS thinking ] sau alte jocuri dragute. Sigur se gasescwinking Sunt o tona, ce naiba!

Dar totusi, originalitatea bate orice cadou. Scrie-i o poezie, fa-i o surpriza, du-l la o cina romantica. Zile onomastice, petreceri sunt tot anul. Odata-n an e Valentine's Day. Nu rata ocazia sa-i arati cat de mult il iubestiwinking
Funda daca ti-am fost de ajutor

| MasterYoda a răspuns:

Nu-i fa niciun cadou. sigur nu se va astepta la asta

| mih1990 a răspuns:

Iti pot spune ce i-am luat eu.Un puzzle magnetic,un breloc si umeras de clanta personalizat ( http://www.ideaplaza.ro/......lizat.html ).Vreau sa dau comanda si de un tort in forma de inima+niste baloane care o sa fie prin camera atunci cand ajunge acasa.