| Pisycutzz a întrebat:

ajutati-ma... se apropie Valentine's Day si nu stiu ce sa ii iau iubitului, vreo idee?

Răspuns Câştigător
| AirănMeidăn a răspuns:

Orice i-ai cumpara, cred ca ar aprecia. Poti sa ii cumperi un ceas, tricou, parfum etc.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Adesea vad acest tip de intrebare, de parca noi ar trebui sa stim ce gusturi si placeri au partenerii, in cazul de fata, iubitul tau. Incearca cu un tricou.

| LuizaLui_Lui_1995 a răspuns:

Buna!
Ii poti face foarte multe cadouri.Ii poti cumpara un parfum, haine,.
Dar poti sa-i faci si ceva acasa: ii poti face un cantec, sau cauti pe net handimania si gasesti acolo mai multe lucruri interesante si iti alegi tu.

| PrincessB a răspuns:

Ii poti lua o rama in care sa fie o poza cu voi sau sa iei o rama mai mare si un carton alb pe care sa scrii toate momentele frumoase si amintirile