| Maximillian a întrebat:

Am o esarfa de genul celeia din poza:http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0&tx=102&ty=34&biw=1280&bih=893, dar are niste fiere strelucitoare care te-ar duce cu gandul ca e o esarfa de fete.Intrebarea mea este:se poate purta si de baieti?(Cand am cumparat-o, am cerut esarfe de baieti, mi-a placut si am luat-o avand in vedere ca il vazusem pe Anthony, cel care participase la Vocea Romaniei cu unu cu asemenea fire in ea).

Răspuns Câştigător
| Georgi2011 a răspuns:

Da poarta si baieti nu numai fetele. Poart-o linistit!

| Maximillian explică (pentru Georgi2011):

Deci eu nu ma refer la cea din poza, ci la a mea.A mea avand acele fire despre care am mentionat in intrebare.happy

3 răspunsuri:
| Georgi2011 a răspuns:

Da stiu la ce te referi ca am inteles!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esarfele de genu ala sunt unisex