| minteuandedouaori a întrebat:

Am o gantera de 3 kg ce exerciti as putea sa fac sa-mi cresc bicepsi ca forma au, sau ce alte exerciti stiti voi fara gantera Dau fundita cine explica cel mai bine

2 răspunsuri:
| muresanul a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa intrebi un instructor de la sala, sa iti faca un program, sau mai bine intra pe net si cauta un program complet pentru toate grupele de muschi, daca faci de capu tau nu o sa prea ai rezultate curand, facute haotic exercitile nu dau rezultate si s-ar putea sa ai si surpize de sanatae si dezvoltare a corpului inestetica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand 3 kg e foarte putin, cu 3 kg faceam cam 120 de repatari pe mana pentru incalzire si definire, este foarte mica, greutati mari= muschi mari(intreaba pe cine vrei tu), daca faci exercitii toata ziua si nu ai o alimentatie bogata in proteine tot degeaba(muschii nu se fac din apa), si ai grija la executarile miscarilor(sa nu iti faci rau)