| anonim_4396 a întrebat:

Am o intreabare, ce sali de fitness bune cunoasteti in Galati? si daca e posibil dati`mi detalii despre program, preturi si locatie. multumesc frumos.

1 răspuns:
| charizard96 a răspuns:

Vrei fitness? iti recomand eu ceva ce sigur merge. te trezesti zilnic la 7 ( dimineata binenteles ) si te duci sa alergi pe stadionul dunarea ( sau altul ) vreo 3 ture pentru inceput. dupa ce te acomodezi faci 5. si asa mai departe ( apropo, pretul... stai ca am uitat. a da, e gratis sa alergi )