| Tina139 a întrebat:

Am o intrebare adresata baietilor.
Voi de care fete iubiti cu forme sau slabe?
Va rog raspundeti fara sa scrieti : cu minte sau ceva de genu.
Asta eu cunosc si fara sa-mi spune-ti, pur si simplu am nevoie sa stiu.
:*:*:*:*

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eu le plac pe cele plinute, nu alea slabe cu sanii si oase laughing. Prefer una plinuta big grin una pufoasa laughing in plus, eu's ditamai omu, ce sa fac cu o fetita de buzunar de 1, 60 cu 40 50 de kg? big grin la 110 ale mele, mie sa nu o rup cand o atingbig grin sa nu se franga, nu stiu ma simt incomod laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele slabe n-au forme? Ca asta inteleg eu din intrebarea ta. Exista fete grase si fete slabe si fete cu forme si fete fara forme. Poti fi grasa si fara forme (doar burta sa fie de tine) si slaba si cu forme (a se vedea toate curvele care apar la televizor), deci mna', prefer o fata slaba si cu forme... inteligente de a gandi.

| Green66 a răspuns:

Nu contează! pot fi grase, slabe, urâte, frumoase, dar cel mai important e să fie multe și proaste oh go on

| TonyTZu a răspuns:

Cu forme doar nu vrem sa stam cu o balentuta in pat WTF adica sa zica lumea uite-l si pe asta cu balnuta de mana si cand e una cu forme mama mama ce avem noi aici laughing

| Crin51 a răspuns:

E o intrebare buna... Si stii ce pot deduce? Ca fata care gandeste asa, se considera un obiect ceea ce inseamna o stima de sine foarte redusa. Si baietilor nu le plac astfel de fete. (sau ei mint ca te plac dar intr-un final se vor plictisi cand vor avea nevoie sa descopere omul din tine si vor vedea ca esti doar o simpla fata) tongue Nu stiu de ce va ganditi la intrebarile astea, pur si simplu nu au rost. Ai grija de tine!