| AndreisiMaicum a întrebat:

Am o intrebare ....am incercat toate mijloacele, am intrebat cam toate prietenele mele( piretene nu iubite) ce ar trebui sa fac ca sa ma placa o fata.Am cautat si parerea altora si cam tot ce au zis am facut au cel putin am incercat sa o fac
1.Au zis a merg la sala, si asta am facut sincer chiar e diferenta cu muschi
2.Am inteles ca fetelor nu le plac baietii prosti care nu stiu sa lege 2 cuvinte( sincer acum, iau note chiar bune si nu injur ca un dobitoc la fiecare 20 de ecunde)
3.Au zis sa nu mai fiu timid si s-a rezolvat
4.In orice caz nu schiup ca taranul pe drum si nu sunt isteric
5.Am intele ca fetele trebuie sa se simta aparate, sincer la liceu nimeni nu se ia de mine( in plus am facut 1 an jumate de box si putin de karate).
Dar nimic nu a functionat, daca imi puteti da o idee sau ce ar mai trebui sa fac.
Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Pentru fiecare există un suflet pereche. Sunt sigură că la un moment dat îţi vei face şi tu o prietenă. Ştii cum se spune: ce-i al tău, e pus deoparte. Nu trebuie să faci eforturi să te schimbi, fii tu însuţi. Încearcă totuşi să comunici mai mult cu fetele, fii amabil, oferă-le ajutorul tău şi fii politicos. PS: nu înjura când nu e cazul şi mai ales, nu scuipa. E urât.

Toate cele bune!

Răspuns utilizator avertizat
| Thesinger1 a răspuns:

Fii tu insati,si fa tu primul pas.
Spune-i fetei de care-ti place ceea ce simti pentru ea, dar nu fii las!
Incearca sa comunici mai mult, sa participi la activitatile la care participa si ea, si nu conteaza muschii, conteza creierul.
Bafta si fundita!

| Aleen a răspuns:

Nu conteaza daca esti frumos sau urat, conteaza sa ai tupeu, sa fii destept si sa nu fii un taran fiert.