| contpublic a întrebat:

Am o intrebare care cere multe raspunsuri! Va rog seriozitate! Deci intrebarea e "Ce va face sa fiti fericiti? Sau ce va face sa scoateti un >zambet?:*:*:

Multumesc anticipat! Dau fundita!*:*:*: Multe raspunsuri va rog!

4 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Pe mine ma face sa fiu fericit cand stiu ca fac un bine
Ma face sa zambesc cand am cu cine discuta cand mi se spune o gluma si in ori ce caz cand happy nu ma plictisesc pe TPU chiar nu ma plictiseschappy

| BiaRawr a răspuns:

Sincer, ma face sa zambesc orice lucru mic, neinsemnat. Poate fi o simpla pasare, o culoare rara sau pur si simplu un apus care mi se pare perfecf.
Si mai sunt multe lucruri.Foarte multe.Si inca nici nu le-am aflat pe toate.
love struck

| Kodokuna a răspuns:

Buna dispozitie din jurul meu ma face fericita.
Momentele cand X imi zice un cuvant ma fac f fericita.
Discutiile cu cea mai tare profa de engleza ma fac sa zambesc...Si sa tastez foarte repede laughing
Muzica ale carei versuri exprima ce simt ma fac sa zambesc, gandindu-ma: "Uite, parca stia la ce ma gandesc happy "
Lucrurile marunte pe care ceilalti le fac pentru mine din inima ma fac sa ma simt cea mai norocoasa persoana.
Intrebarile de la T/A ma fac sa zambesc...sau mai multhee hee
Intrebarea ta m-a facut sa zambesc happy Merci ^_^

| Gstefan a răspuns:

Momentan prietena mea :

-felul cum zambeste
-cum rade
-cand sunt suparat si primesc un mesaj de la ea imi creste un zambet pe buze
-si multe altele happy