| AlyShyAtat a întrebat:

Am o intrebare:ce fac cu punctele? Si cum le primesc?

Răspuns Câştigător
| RandomGirl a răspuns:

Punctele le primesti daca dai raspunsuri si primesti fundite. Cu ajutorul punctelor avansezi spre utilizator senior, statut care il primesti atunci cand esti de 3 luni membru TPU si ai 8000 de puncte.

2 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Punctele se aduna si vei creste in rank. Acestea se obtin raspunzand la mult, si daca obtii multe funde. obtii multe funde daca cei care posteaza intrebarea considera ca raspunsul tau este cel mai folositor.

| KristalPop a răspuns:

Când dai răspunsuri primeşti puncte cu ajutorul cărora creşti în RANK (poziţia ta din clasament pe TPU).