| UnRomanOarecarare a întrebat:

Am o intrebare chiar daca am nickul "Raspunzatorul" intreb si eu si la toate intrebarile la care le pun nu raspunde nimeni ...de ce?

3 răspunsuri:
| KarmaPolice a răspuns:

Poate unii nu stiu sa-ti raspunda sau poate intrebarile tale nu sunt destul de explicite astfel incat sa-ti poata raspunde cineva.
Sau incearca si tu forumula magica cu"dau funda", poate asa vei avea mai mult succes

| iuliadana93 a răspuns:

Pai poate nu le-au obs pana acum sau poate pur si simplu nu-i intereseazathinking nu stiu sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba asta,tu vrei sa fi bun si la baschet si pe TPU? sa fim seriosi, de unde mama naibilea sa stiu eu daca esti bun la baschet? mersii pentru stupid, never 4 ever nu raman dator