| Rei a întrebat:

Am o întrebare cu toate ca o Sa sune ciudat și tâmpit dar cum poți să treci de morțile personajelor preferate?

2 răspunsuri:
| ralucadobre2002 a răspuns:

Nu e ciudat, si mie mi s-a intamplat recent cu Stefan din TVD, in sez. 8 ep. 16
nu stiu, poate sa reeiei de la capat sezonul in care s-a intamplat "tragedia"
ori sa gasesti un alt serial cu acelasi personaj

| Rei explică (pentru ralucadobre2002):

E mai diferita problema personajul respectiv a avut o moarte chiar tragică și nu merita moarte. Avea prea multe scopuri neterminate in viața.(Știu că e o tâmpenie să plângi după o persoana care nici macar nu exista(personaj fictiv) dar a fost foarte trist;-winking