| Tectonick14 a întrebat:

Cum as putea agata o tipa pe care nu o cunosc.
Cel mai bun raspuns are funda.plzz

2 răspunsuri:
| nicko a răspuns:

Incearca sa o cunosti prin cineva, afla-i facebook-ul sau ID-ul sau intra cu ea in vorba intr-un fel, fara sa isi dea seama scopul.In niciun caz nu o fluiera sau alte chestii de genu' ca s-ar putea sa isi faca o parere gresita despre tine si sa iti intoarca spatele din prima.

| nicko a răspuns:

A si mai poti sa intrebi "cat e ceasul ca ti s-a stricat al tau " sau sa intrebi nu stiu. daca e in statie...o intrebi daca a trecut de mult autobuzul laughing