| anonimul0826 a întrebat:

Cine imi da si mie niste sfaturi pentru a agata o fata pe care nu o cunosc din scoala

7 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Sfat: Du-te si vorbeste cu ea si spune-i ce crezi despre ea.

Cum sa faci asta? Poti intra pe site-ul www.scoaladeseductie.ro si vei gasi acolo toate informatiile necesare pentru a aborda orice fata.

| IonutSultana a răspuns:

Te grabesti prea mult, incearca asta http://alte-ganduri.blogspot.com/......e-TPU.html

| anonimul0826 explică (pentru IonutSultana):

Lasa-ma cu chestiile d egenul asta da-mi niste sfaturi nu prosti ca cemi dai tu toti poti sa-mi dea

| IonutSultana a răspuns (pentru anonimul0826):

As putea eu sa iti dau sfaturi dar ar fi in zadar, mai intai invata sa scrii si dupa mai discutam happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dupa cate vezi tehnologia este foarte avansata...afala id-ul ei, intra pe pagina ei de facebook, incearca sa vb cu ea in mediul online ca e mai usor.
Poti incerca sa te apropii de ea si live printr-o prietena sau prieten de-al tau care pe care il/o cunoaste si ea si incearca sa te bagi in seama...sa stii ca un simplu "buna" poate conta mai mult decat 1000 de cuvinte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu stii cu ce, facem rost de o ancora si o agati pe fata; nu te putem lasa asa.Numai bine.

| Haose_5094 a răspuns:

Cu ancora.