| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare : cum scap de pungile de sub ochi? Ca am asa ceva de cand ma stiu. E vreun remediu sau ceva...

2 răspunsuri:
| Adina77 a răspuns:

Dimineata,comprese pe ochi cu ceai de albastrele.

| badgirl22 a răspuns:

Daca ai de cand te stii nu prea stiu ce ai putea face in afara de corector. totusi, poti incerca sa-ti pui pe ochi cartofi cruzi, curatati si taiati proaspat, la temperatura camerei. ii tii cam 20 minute. la cearcanee dobandite de la nesomn sau plans noaptea sunt extrem de bune, poate-ti va fi totusi de ajutor.