| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare (destul de stupida):

Cum imi pot schimba parola de la mess?

(va rog sa-mi explicati inceeet si raar, ca sunt cam tare de capsad )

laughing

Seara buna!

Răspuns Câştigător
| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
Dai sus la Messenger > My account info > (Sign-In and Security) Change your password şi de acolo te descurci. happy
Numai bine!
Pumpkin Pie

5 răspunsuri:
| NewSummer2013 a răspuns:

Multumesc pentru ajutor!

mi-am schimbat parola cu succes!

winking

apreciez happy

| Kylexy a răspuns:

Intri in id de mess dupa care ai sus messenger faci click pe messenger si o sa iti apara o lista cu optiuni din optiunile de acolo selectezi my account info o sa iti intre in adresa de email, dupa care selectezi optiunea change your password, bagi vechea parola si apoi parola noua.

| KriSt3n a răspuns:

Poi...deschizi caseta cu messu' tau iar apoi dai la messenger dupa aia la my account info daca iti cere sa bagi id si parola ok. le bagi si dai sing in daca nu... o sa. ti apara direct o pagina cu informatii despre id tau. Acolo sunt grupate mai multe informatii. Unde scrie sing.in and security[dedesubt] ai change your password. dai akl si apoi bagi parola curenta.si apoi noua parola si dai save. asta. i tot!
Sper ca ai inteles ceva! Funda?

| Vlad1996 a răspuns:

Pornesti Mess`ul.
Bagi contul, parola si dai Sign In.
Cand se porneste dai sus, in stanga, la Messenger si acolo la My Account Info
Ti se va deschide o fereastra noua de internet
Acolo iti scrii contul si parola la care vrei sa schimbi parola si dai Sign In.
Cand intra dai la Change your password
Acolo in primul chenar iti scrii parola actuala
In urmatoarele doua scrii parola care o vrei.
Sper ca te-am ajutathappy