| vibe_9780 a întrebat:

Cum schimba parola de la mess? As dori un tutorial sau sa imi explicati daca se poate! multumesc.

Răspuns Câştigător
| Irynushca a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=378 sper ca-mi dau fundita...

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Clic pe avatarul tau\my profile\scrii parola\sign in\close\in stanga change your password

| Pettricaaa a răspuns:

Ai aici un tutorial care iti explica pas cu pas cum sa iti schimbi parola http://www.youtube.com/watch?v=kvlceitKr0E

| Yodeea_2679 a răspuns:

Buna. pentru a schimba o parola la un id faci in felul urmator :
intri pe id de mess pe care vrei sa schimbi parola. si dai sus unde scrie messenger si dai la my account info.ti se va deschide o pagina de net. in care acolo.ca la email.scrii id si parola curenta. dupaia.iti va aparea pe acolo. emailu si alea.si dupa aia. unde scrie sing in as securyty dai sub el pe change password iti apar 3 casute pe prima bagi parola curenta dupa aia parola pe care vrei sa o bagi si dupa aia o mai abgi odata pe asta pe care vrei sa tio pui si sub patratele alea.sunt doua butoane.si dai pe save dupaia.iti apare o propozitie si sub ea dai continue dupia intr-un patrat o sa iti apara sus id si sub el o sa scrii parola cea nou si gata. dupai incerci sa vezi dca merge sper.ca te am ajutatlove struck