| Nicola_Darius_1990 a întrebat:

Este ilegal daca descarc OBS de pe siteul oficial in Germania?

2 răspunsuri:
| pufulescu a răspuns:

Si eu sunt in Germania si pot sa iti spun ca daca descarci de pe siteul oficial ESTE LEGAL! Altfel am primi toti amenda fiindca am descarcat Adobe Flash Player de pe Adobe.com sau Winamp sau orice altceva!
Totusi sunt interzise torentele si descarcarile de pe alte siteuri decat oficiale, deci mare atentie... amenda e de sute de euro!

| Xdreaper21 a răspuns:

Fara suparare prostule dar eu folosesc obs de un an si amenda a fost de o pla-n bot