| veronica33311 a întrebat:

Am o intrebare, iata cind raspunzi la intrebarea altei persoane pai iti poti vedea raspunsul tau sau il vad doar ceilalti?

Răspuns Câştigător
| smile1 a răspuns:

Da normal ca poti sa iti vezi raspunsul. vezi ca in stanga ai mai multe variante cum ar fi : vizualizare profil, editare date logare.etc si tot acolo ai si :raspunsurile mele. alegi sectiuna aia si acolo vezi toate raspunsurile pe care le ai dat. sper ca ti am fost de folos. funda?
big grin

2 răspunsuri:
| Nicole a răspuns:

Salut,dupa ce `raspunsul` este aprobat poti sa-l vezi si tu si utilizatotii TPU.
Pa, pa happy

| veronica33311 explică:

Ms muuuuult fetelor chiar mati ajutat happy