| deniedaccess a întrebat:

Deci e o intrebare cam ciudata dar cum poti sa raspunzi la intrebarea "ce mai faci?" cand chiar nu faci nimic dar totusi nu vrei ca raspunsul sa fie acel banal "bine. tu?"...

Răspuns Câştigător
| Tsun a răspuns:

Fac ce am mai făcut pe bani mai puţini.
Fac pe dracu’ ghem şi chiar niţel mai mult.
Fac ce face toată lumea, dar mie uite că îmi e mai bine.
Slavă Domnului, nu mă plâng, fiindcă se află da­că mă plâng şi banca intră la idei.
Mulţumesc, bine, dar ai văzut ce-i în Japonia? E sfârşitul lumii, ascultă la mine, asta e!tongue

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce mai faci?
Bn uite pe aici cu criza asta tu cf?
... Pa

Răspuns utilizator avertizat
| Alina0491 a răspuns:

Ce mai faci?
bine, ma gandeam la tine ( in cazul in care te-a intr un baiat )

| elenush_6230 a răspuns:

Inumar particulele de praf de sub monitor laughingrolling on the floor)