| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare in ce constau probele la profil pedagogic? sunt grele?
maine merg si eu sa dau acele probe si foarte multe emotii!

Răspuns Câştigător
| Scliparici a răspuns:

Si eu dau tot la profil pedagogic.
maine este interviul...am auzit ca poate sa te puna sa citesti ceva(trebuie sa vi cu o poezie scrisa preventiv) sau poate doar sa-ti puna ei diferite intrebari.
dupa aceia, a 2 a zi o sa fie probele la muzica si la desen. la desen trebuie sa vi cu bloc de desen A4, creioane(de scris), pahar cu apa, acuarele, 2 pensule(groasa si subtire) si o laveta pe care sa stergi pensula.
la muzica trebuie sa vi cu 5 cantece invatate in clasele 1-8.
iar la sport este alergarea pe 600 de m si niste exercitii pe care trebuie sa le faci u( nu o sa te puna ei sa faci ceva anume)

sper ca te-am ajutatwinking:*
si sper sa treci cu bine probele...si eu am emotii da am auzit ca cica probele le trec toti, numai daca nu te prezinti nu iei probele...si restul conteaza de media 5-8
bafta inca odatawinking

1 răspuns:
| shanela a răspuns:

Si eu tot la pedagogic dau si eu ma tem :-s...baftakiss