| dedebt a întrebat:

thinking La barn buddy daca iti pui casa peste gradina... peste ce cultivi tu acolo... iti pot fura altii?batting eyelashes Am facut si eu asta o data si am vazut ca tot s. a furat si nu. mi dau seama cum ca eu nujj sa fur la altii daca au casa. rolling on the floor exista vreo explicatsie? laughing) mersii. rolling on the floor

1 răspuns:
| pisikmik a răspuns:

Pune casa in asa fel incat sa nu se vada plantele pe langa casa poti s pui si grajd si cuscawinking succes:* fundabatting eyelashes?