| EvilThoughts a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care joaca metin2tim.
L-am descarcat de curand si acum de fiecare data cand vreau sa intru se incarca cateva ore bune(ieri s-a-ncarcat 5 ore).
Ce sa fac sa nu se mai incarce atat de mult, sau sa nu se mai incarce? Multumesc.

2 răspunsuri:
| Boystar a răspuns:

Deci il poti reinstala si sa astepti pana se instaleaza dar, daca ii ia 5 ore n-am auzit asa ceva. Sper sa iti fiu de foloswinking

| Boystar a răspuns:

Reinstaleazal iar si dupa te asigur ca va merge... Sper ca te-am ajutat (te rog funda)