| ionikutza_9113 a întrebat:

Am o intrebare postata aseara si sunt putin multumit de raspunsuri, foarte putin, am vazut si un raspuns mai de doamne ajuta dar nici acela nu era ce vroiam eu, fata despre care vb cred ca ar incantao mai mult daca scenariul ar fi putin mai romantic, ceva de genul " sa cadem cu bicicleta mea si eu sa o intreb daca e bine apoi sa o iau in brate ingrijorat, sa o intreb daca e adevarat ce mi-a spus zilele astea ( ca ii e drag de mine) si daca zice da (sigur o sa zica) o sa o sarut si mai apoi sa o intreb daca vrea sa fim impreuna" genul asta de raspunsuri vreau dar diferit de al meuwinking mersi

""""Imi place de o fata si foarte curand o sa raman singur cu ea pentru vreo 5 minute pe la 10 - 11 asa seara ( noi iesim cu totii pe drum la "bancute" si eu ma voi oferi < ca de fiecare data> sa merg cu ea pana acasa) app. sunt cu bicicleta nu pe jos, chestia e ca vreau sa ii cer prietenia si eu nu sunt genul care sa o faca repede si in daca o fac repede imi e ca ma refuza si tot eu am de suferit, deci ce pot sa ii spun cand vom merge spre casa ei seara pe un drum fara case in stanga/dreapta cu foarte putin luminat, cum as putea sa actionez ca sa ii arat cat de mult imi pasa?!?!?!? """

Răspuns Câştigător
| SatanaInIzmene a răspuns:

Prea multe planuri pentru un pupic.
Apropos, esti cam sinistru pentru varsta ta thinking

1 răspuns:
| irina20 a răspuns:

Fii barbat.Cand ajunge-ti in fata casei, sarut-o si spine-i ce simti. Daca fata nu te place nu cred ca ar interesa-o daca o faci repede(sa ii ceri prietenia), sau nu. Te v-a refuza si vei suferi. Dar e posibil sa te place si ea si sa fiti un cuplu...Risca! Bafta!