| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare si eu:cum sa imi deblochez id-ul de mess? Imi apare,, your account has been locked.(81003003) Va rog din suflet, ajutati-ma!

77 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rog frumos dati-mi si mie detalii pentru a dezbloca parola de mss va rog

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma am avut i id de mes si mi s-a blocat si mi-am cret uul ca imi aparea ca parola nu-i buna asa ca mi-am propus sa-mi fac alt id de mes si tot asas mi-a mers cam o zii si adoua zii nimic are cineva vreo idee cum pot face sa-mi mearga id de mes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merci chiar ma-ti ajutat.sunteti cei mai tari:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dneeee nu mai pot de nervii am aceeasi problema tr sa ast 24h sa se dezlochezeeeee?
rasp urgent roggggggggg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa-mi deblochez id_ul de mes cred ca mia mblat cineva la el ca de o luna nu mai pot intra pe mes va rog daca stie cineva

| roxyshegymegy a răspuns:

Pai...
problema e ca multi "baieti deshteptzi" imi spun sa dau pe "Sign in pb"
pai "problema" e ca mie imi spune ca si parola de la e-mail e greshita, cum multora le-o spune...nu mai inteleg nimic
UITE CUM AM FACUT EU(urmand sfaturile tuturor)
:

1. Am intrat pe yahoo mail si am dat la "I can't access my account" ----pentru ca, cum am mai zis, parola de mail imi zicea ca e eronata----

2. Am ales varianta:" my password doesn't work"

3. mi-au aparut urmat:
*my yahoo id is:_________
*enter the code shown:________

4. acolo era o mica pb pentru ca trebuia sa apara:
*my alternative email is:________
*I can't access any of the above
(normal ca mai sus scriam emailul si nu dadeam pe cea de jos)
stop pana aici
o pers spunea ca trebuie sa verificam adresa de email alternativa si sa facem click pe link-ul de resetare al parolei"Reset my password"
in pagina in care se deschide scrie:
*New password:__________
*Re-type password:________
pe urma te poti loga etc totu bine bla bla
DAAAAR:
daca mie la alternative password imi dadea un email gen: bebebebe@yahoo.com

si de acolo trebuia sa continui pashii, dar daca eu nu stiam parola la bebe etc
?
pauzaaa...

am cautat alta solutie pe urma
ne oprim la pasul :
4. unde mie de data aceasta imi aparea o intrebare de gen: (in romana): "Unde s-a nascut tatal d-voastra"
-da, recunosc, si inainte imi aparea dar ca o optziune la pasul 4 cu mailul
acum nu mai era o optziune, era singura posibilitatehappy hmm...
si am scris raspunsul, mi-a zis ca e greshit-am dat pe "THIS IS NOT MY QUESTION" si mi s-a deschis urmat:

*data nashterii:____
*ziua:___
*anul:______

IN SFARSIT A MERS!
bineintzeles ca am dat next si mi-a zis "banalul raspuns":
"The lock on your account will expire in approximately 24 hours—the lockout period will not reset each time you attempt to sign in while the account is still locked. You can try to recover your password again after the lock has expired. See you tomorrow!"

bun. la mine nu au trecut inca 24 ore, dar unii se tot plang ca la ei au trecut zile, ori luni si tot nu functzioneaza logarea.
deeeci?
ce e de facut?
nu am idee. eu totusi astept, poate la mine va functziona

Ms de sfaturi oricum, va pup:*winking(btw:sper ca ati intzeles ce am vrut sa va comunic big grin )

| roxyshegymegy a răspuns:

Deci!
yoopi!
imi functzioneaza id-ul!
dupa 2 zile totul a descurs ok, nu mai am pb
stiti doar
metoda de mai josbatting eyelashes

| drama a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat si am asteptat 24 h...si a fost totul ok big grin

| drama a răspuns:

Este Simplu cel mai simplu e sa astepti 24 h...in loc sa iei programe stupide de pe net sau sa dai bani pentru a ti se debloca...Scammeri.big grin

| yonel88 a răspuns:

Si mia mi-a aparut aceeasi chestie...am stat asa vreo 2 saptamana dar nimic...tot asa imi apare de fiecare data cand incerk sa dau sing in

| yonel88 a răspuns:

Si eu am patit aceeasi prblema...am stat vreo 2 saptamani dat tot na mers sa intru p mes...aceeasi eroare a
pare mereu,, your account has been locked.(81003003)''

am cautat pe net dar n-am dat de nici o solutie...

uite cum am rezolvat problema:
1.intai intri pe linkul de mai jos:
http://edit.europe.yahoo.com/config/mail?intl=uk
2. iti pui id-ul frumos acolo si parola
3. mai jos putin ai un cod pe care trebuie sa il scrii acolo
4! nu uita ca sa pui dupa id si...@yahoo.com k altfek nu merge
5. dupa ce ai facut toate astea dai sing-in si astepti sa se incarce pagina
6. o sa iti zica k problema s-a rezolvat si nu trebuie sa intri pe id decat dupa 12 ore... daca incerci atunci sa te loghezi no sa mearga si trebuiesk repetati pasii de mai sus

aveti si voi rabdare acele 12 ore k daca nu tot efortu e degeaba

sper sa va descurcati! v-am salutat p toti!

| Simonaaaaa a răspuns (pentru yonel88):

Si eu am aceeasi problema dar mie nu imi apare sa scriu nici un cod...dar faza culmea inainte imi aparea...

| stryke a răspuns:

Incercati aici: http://edit.europe.yahoo.com/config/mail?intl=uk
, la mine chiar a mers, mi-am schimbat parola si nu mi-a zis sa aastept 12 ore, a mersi imediat...merci yonel88!

| gyorfi a răspuns:

Asa am patit-o si eu

| portugalya87 a răspuns:

Sal cum deblochez un id?