| anonim_4396 a întrebat:

Ati avut vreo data,, your account has been locked.(81003003)"? Si ce ati facut ca sa deblocati id-ul?

20 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Nu se mai poate face nimic, cineva ti-a sters id-ul

| Cristina_3547 a răspuns:

Si mie mi s. a intamplat o data dar peste cateva zile a inceput sa mearga din nou.:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie mi s-a intamplat.Se pare ca nu mai merge deblocat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Isi revine in cateva zile. Am patit'o si eu pentru ca am scris parola gresit de cateva ori.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mor nu alta
de 24 h imi da asta am icercatde mai multe ori si nu merg angry skull

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toti imi zic ca o sa si revina...acum nu stiu ce sa zic mai am o zis de asteptat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se va debloca in maxim o saptamana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum poate cineva sa-ti stearga id-u?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi da o eroare la mesemger si nu mai pot sa intru 81003003 ce pot face sa mearga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Isi revine in cateva zile.doar sa nu mai incerci sa te loghezi 24sau48 ore ca o ea de la capat...si ai sa astepti un anhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da altcineva mi la blokat:-l?
daca da cum pot sa aflu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da altcineva mi lo blokat:-l?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta nu inseamna ca e blocat; e prost spus "locked" ...se supenda pentru 24-48 de ore deoaece tu sau alta persoana a bagat parola gresit de mai multe ori; nu ti-l blocheaza nimeni; nu se sterge; nu ti-a furat nimeni parola

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are cum sati stearga cineva idwinking se va deblok dp o zi...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nik

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Idirizerdinci@yahoo.com

| clauditzza a răspuns:

Da mi-a aparutwinking Asta inseamna ca ai scris id-ul gresit sau parolawinkingam scris inainte parola ******** si ea era********* uiteasem sa pun de doua ori Space!tongue

| l2ywl a răspuns:

Deci fiti atenti,si mie m-i s.a intamplat aceiasi chestie,deja imi luasem adio de la cont,cand acum am citit pe aici intrebari legate de problema care am avut-o si eu,si ce am facut am deschis Y! messenger am bagat USER si PAROLA veche, care stiam ca este inainte sa se blocheze contul` si EROARE cum era si normal, am dat FORGET PASSWORD si a intrat pe yahoo.com, m.am loagat acolo tot asa cu user si parola care siam ca au fost,dupa care a aparut o pagina in care imi cerea parola veche, si sa introduc alta noua, am facut ce au zis ei acolo ...SI... a mers, imediat m.am logat pe messenger cu noua parola si a mers, incercati si voi! bafta

| Calin_Nicu_1967 a răspuns:

Da l am avut si nu stiu cum sa l deblockhez