| Floryn_AleJandro_1995 a întrebat:

Your account has been locked (81003003) imi da id cand vreau sa ma loghez. Ce trebuie sa fac ca sa imi mearga sa ma conectez? PLS AJUTOR!

2 răspunsuri:
| EmmaShefferd a răspuns:

Asa am patit eu de N ori...si nu am facut altceva decat sa imi schimb id..pentru ca traducerea la ce ai scris acolo este "Contul tau a fost blocat!" si detaliat am ccautat si necesita sa astepti cateva ore sau zile sa ti-l deblocheze automat si apoi trebuie sa folosesti intrebarea secreta ca sa ti-l redeschizi! Sfatul meu> fa-ti alt cont!