| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare si eu:cum sa imi deblochez id-ul de mess? Imi apare,, your account has been locked.(81003003) Va rog din suflet, ajutati-ma!

77 răspunsuri:
| Wtf9000 a răspuns:

Cineva, sau tu ai bagat parola gresit de prea multe ori si ti l-au blocat. Pentru 24 de ore.
Sau s-ar putea sa ai Vista si messenger 9. In cazul asta instaleaza Messenger 8 si mai incearca.

| dance4life a răspuns:

Asculta de grimlaughing stie el ce stiewinking

| kh1ss a răspuns:

Ti-au blocat id`ul pentru 24 de ore pentru ca ai bagat parola gresit de prea multe ori...

Janina
| Janina a răspuns:

Daca sti intrebarea de siguranta foloseste-o si il deblochezi...asa mi-a facut si mie ca intrasem pe un site unde mi-am bagat parola si id si il luasera unii datele straight face

| cristina_6456 a răspuns:

POTI SA DAI LA FORGOT YOUR PASSWORD SI DACA MAISTII DATELE DE CAND TIAI FACUT MESSENGERU O SA TE LASE SA PUI PAROLA NOUA DAR ORICUM O SA FIE BLOAT DOAR PT 24 ORE PT CA AI BAGAT PAROLA GRESITA DE MAI MULTE ORI

| Zâmbărici a răspuns:

Poi iti poti schimba parolawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o intrebare si eu...cum sa imi deblochez id-ul de mess? imi apare,, your account has been locked.(81003003) va rog din suflet ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum imi pot debloca ID-ul k au trecuth 5 zile sh tot asa imi zice your account has been locked sh niste nr PLS ajutati-ma...big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine au trecut 3 luni.si tot asa imi spune chestia aia cu 24 de ore.mda.ce sa mai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar daca bagam apoi parola buna, tot aceeasi chestie imi afisa.
Pentru cine e putin atent, apare pe acolo un buton pe care scrie Sign-In Problems? care in romaneste se traduce prin: Probleme la conectare?
Cum aveam o problema, doar se blocase id-ul, am apasat pe butonul respectiv.
Si mi s-a deschis o pagina de la Yahoo in care imi cereau sa introduc parola pentru id-ul meu.

Cum sunt baiat ascultator, am introdus parola, am dat Sign In si am asteptat sa se incarce pagina.
Apoi am verificat pe messenger.
Surpriza, id-ul era deblocat.

Asa ca daca va mai blocati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce fac daca nu mi se dobloceaza
incercai si sa bag parola gresita si acelasi imi apare., your account has been locked.(81003003)si eu cred ce e ceva de la id
ca mi la blocat cineva
si nu cerd ca se debloceaza dupa 24h

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu o intrebare am id-ul blokat cum il pot debloka?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cineva sau tu ai bagat prea multe parole gresite si ti-a dlocat pentru 24 ore

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La fel si eu straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aja imi apare si mei eu mi-am facut un alt id pana trec 24h iar dupa ce trec acele h intru din nou pe id meu de dinainte sper ca o sa mearga!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt baiat destept si am dat la sing-in si mi-a aparut mi-am bagat parola corecta dar mi-a zis ca e gresita si surpriza id tot nu era deblokat. O sa astept 24 h daca nu mi se deblokeaza nu stiu ce sa facstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuj asta caut si eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie imi apare asa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Id-ul meu e blocat...si nu ma lasa nici sa-i schimb parola ''Sorry, your password can't be reset online (9024)

For security reasons, we require you to contact Customer Care'' crying ce pot sa-i fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

 ▼) Raspuns anonim:
Chiar daca bagam apoi parola buna, tot aceeasi chestie imi afisa.

Pentru cine e putin atent, apare pe acolo un buton pe care scrie Sign-In Problems? care in romaneste se traduce prin: Probleme la conectare?

Cum aveam o problema, doar se blocase id-ul, am apasat pe butonul respectiv.

Si mi s-a deschis o pagina de la Yahoo in care imi cereau sa introduc parola pentru id-ul meu.

Cum sunt baiat ascultator, am introdus parola, am dat Sign In si am asteptat sa se incarce pagina.

Apoi am verificat pe messenger.

Surpriza, id-ul era deblocat.

Asa ca daca va mai blocati

si mie mi s-a blocat id-ul si am reusit sa-l deblochez cu ajutorul vostru, va multumesc

| yonel88 a răspuns:

Si mia mi-a aparut aceeasi chestie...am stat asa vreo 2 saptamana dar nimic...tot asa imi apare de fiecare data cand incerk sa dau sing in

| yonel88 a răspuns:

Si eu am patit aceeasi prblema...am stat vreo 2 saptamani dat tot na mers sa intru p mes...aceeasi eroare a
pare mereu,, your account has been locked.(81003003)''

am cautat pe net dar n-am dat de nici o solutie...

uite cum am rezolvat problema:
1.intai intri pe linkul de mai jos:
http://edit.europe.yahoo.com/config/mail?intl=uk
2. iti pui id-ul frumos acolo si parola
3. mai jos putin ai un cod pe care trebuie sa il scrii acolo
4! nu uita ca sa pui dupa id si...@yahoo.com k altfek nu merge
5. dupa ce ai facut toate astea dai sing-in si astepti sa se incarce pagina
6. o sa iti zica k problema s-a rezolvat si nu trebuie sa intri pe id decat dupa 12 ore... daca incerci atunci sa te loghezi no sa mearga si trebuiesk repetati pasii de mai sus

aveti si voi rabdare acele 12 ore k daca nu tot efortu e degeaba

sper sa va descurcati! v-am salutat p toti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu si al meu e blocat...sad poate o sa isi dea drumulbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ajutati-ma si pe mine sa imi aflu parola.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu aceeasi problema imi zice "your account has been loched" ce mosu meu sa-i fac ca nu stiu de ce mi-a aparut asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am avut aceiasi problema
si nu am asteptat nici 5 minute sa vad daca isi revine...intrati pe mail si va schimbati parola... apoi o sa va mearga! bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu o intrebare, eu incerc sa dau sign in pe mess si dupa ce scriu idul si parola si dau sign in, nu face nimica, nu-mi da nici o eroare, nu-mi intra pe mess, dar imi intra pe pagina de yahoo si-mi zice sa-mi fac un cont nou pe yahoo pentru ca n-am nici unu, de ce se intampla astea? mersi mult

| stryke a răspuns:

Incercati aici: http://edit.europe.yahoo.com/config/mail?intl=uk
, la mine chiar a mers, mi-am schimbat parola si nu mi-a zis sa aastept 12 ore, a mersi imediat...merci yonel88!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa imi deblochez id-ul de mess? imi apare,, your account has been locked.(81003003). va rog din suflet ajutati-ma.