| Glad23 a întrebat:

Mi s-a intamplat ceva cu adresa de mail. Cand imi bag parola si incerc sa ma conectez imi spune "Your account has been locked (81003003)" VA ROG ajutati-ma URGENT. FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai ai ce face.fa-ti un alt cont.Si eu am patit la fel, mi-au blocat cei de la yahoo contul.

| Glad23 explică (pentru anonim_4396):

Dar de ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Glad23):

Pai pentru ca ori nu ai mai intrat mult pe el ori din greseala ti l-au blocat.Incearca sa iei legatura cu ei poate se mai poate recupera.Al meu a fost blocat din lipsa de activitate indelungata.Nu am mai intrat pe el mult si bine.

| Glad23 explică (pentru anonim_4396):

Am intrat
multumesc totusi pentru ajutor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Glad23):

Nu ai pentru ce.