| darielle a întrebat:

Am o intrebare urgenta!
Am postat pe youtube un videoclip cu mine dansand intr-o rochie mini si mi s-au vazut chilotii... ce sa fac? il las pe youtube sau il sterg?
AM nevoie de raspuns urgent!
FUNDITSSA!
sa nu radeti!puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| oOAngelOo a răspuns:

Nu radem.se mai intamplahappy
eu zic sa'l stergi pentru ca daca o sa'l vada vreun cunoscut(ex:coleg)il va arata si altora si ai sa cazi prost.parerea mea~ar trebui sa'l stergi si sa'l pastrezi in calculator~dar tu decizi... daca nu e atat de STRIDENT si daca videoclipul e ceva cu adevarat important... merge \m/ tongue

3 răspunsuri:
| Mary12 a răspuns:

Nu nu rade nimeni, dar ca sa ne putem da parerea ar fi mai bine sa ne arati videoclipul si dupa aceea ne dam parerile big grin

| bubuch a răspuns:

Dece sa il stergi?

| elisZ a răspuns:

Pai dane si noua linkul sa vedem si iti zicem