| killerexp a întrebat:

Am o iubita de o saptamana si nu prea ma mai baga inseama...nu stiu ce se intampla. cand e sa o sarut zice ca nu
voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| maria ;x a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai bine sa vorbesti cu ea.Sa nu se adune multe lucruri iar pe urma sa va despartiti, poate e suparata dinutr`un anumit motiv, s`au poate nu o atragi destul.Comunicarea este cea mai buna solutie.succeskiss

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Probabil e o relatie superficiala. Nu poti saruta pur si simplu o persoana pe care nu o placi. Probabil v-ati grabit si nu va cunoasteti foarte bine. Nu cred ca o atragi suficient de mult. Poate ai suparat-o cu ceva. Spune-i ca nu intelegi ce s-a intamplat si ca e mai bine sa iti spuna.

| un copil:x a răspuns:

Sincer, cred ca nu este indragostita de tine.

| Lorena a răspuns:

Bunahappy
Pai eu cred ca s-a indragostit de altcineva.
Daca este distanta asta e motivul, sau poate nu avea pofta de un sarutwinking
Baftakiss!

| Kidd ♡ a răspuns:

Buna love struckkiss!

Vorbeste cu ea si intreab`o ce s-a intamplat. Spune`i ca te deranjeaza comportamentul ei si intreab`o daca te iiubeste cu adevarat. Dupa ce scapi de aceste indoieli trage concluzile si vezi daca mai merita sa fii cu ea sau nu.happy

| 4you a răspuns:

Eu zic sa ii dai papuciiwinking si gasesteti alta prietenabig grin