| RebelDemon a întrebat:

am o iubita si suntem impreuna de doar 2 saptamana dar nu am sarutat-o nu stiu dc dar cred ca ea vrea sa o sarut si acum vrea sa ne despartim fiindca crede ca nu o mai iubesc ce as putea face

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Aoleu.pai aici nu se pune problema daca o mai iubesti. sunteti impreuna doar de 2 saptamani.nici nu v'ati sarutat.si vrea sa o iubesti? doar asa pe ochi frumosi? In primul rand tu esti cel care trebuie sa faca primul pas.doar nu astepti de la ea sa vina sa te sarute. Intalneste'te si tu cu ea undeva unde sa fiti doar voi doi, stati de vorba, radeti, glumiti iar apoi treci la atac:X sarut'o.ca nu mori!

3 răspunsuri:
| IrenneDrt a răspuns:

Săruto!

| GandesteLogic2011 a răspuns:

Creeaza un moment in care sunteti doar voi doi. Uita-te in ochii ei fara sa zambesti sa sa spui ceva, pune-ti palmele incet pe ambii ei obraji. apropiete de buzele ei cu ochii in ochii ei,, si sarut o

| dora321 a răspuns:

Fiind baiat tu ar trebui sa vorbesti cu ea, sa-i spui ce retineri ai avut de nu ai sarutat-o si sa o iei prin surprindere...doar asa ii poti demonstra ca nu a disparut interesul pentru ea ca dragoste dupa doua saptamana nu cred ca poate fi